Линдзи Лоън преди и сега: завръщане с...

Линдзи Лоън стана световно известна още като дете с...

Бионсе чупи рекорд: „Cowboy Carter...

Бионсе приключи световното си турне Cowboy Carter и го...

Цеца скъса с гаджето

отпечатай новината

04.02.2022 10:46 | Видян 1062 пъти

Цеца скъса с гаджето

Балканската фолк икона Цеца Ражнатович и Богдан Срейович бяха точно една година във връзка, а тези дни официално се разделиха. Те споделиха с феновете си в социалните мрежи, че тяхната любовна история вече е само спомен, но че остават приятели завинаги.

 

За първи път двамата бяха засечени заедно в началото на 2021 в актуален белградски ресторант. Богдан е сръбски бизнесмен, който менажира някои от оборотните заведения в сръбската столица. Той беше с 9 години по-малък от Цеца, която през юни ще навърши 49.

 

Според местните таблоиди причина за раздялата не е трети човек намесил се в отношенията им, а просто несходство в характерите. Преди две седмици звездата замина сама на почивка на Малдивите, а компания й правеха близки нейни приятели. Още тогава се заговори, че Цеца и Богдан са на финала на връзката си.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !