Ники Минаж се обяви за „фен №1“ на Тръмп

Ники Минаж публично заяви подкрепата си за Доналд Тръмп...

Най-старото куче в света почина на 31...

Рекордьорът по дълголетие сред кучетата Боби е починал,...

Хълк става баща на Райън Рейнолдс

отпечатай новината

26.11.2020 16:38 | Видян 1000 пъти

Хълк става баща на Райън Рейнолдс

Марк Ръфало, когото зрителите познават като Хълк от филмовата вселена на „Марвел“, ще влезе в ролята на баща на Райън Рейнолдс. Въпреки че двамата ги делят едва 9 години разлика, те ще изиграят съответно родител и син в новия си филм - The Adam Project („Нашето име е Адам“).

Според сценария, главният герой, в чиято кожа ще скочи Рейнолдс, ще пътува във времето. Така, той ще се запознае с 13-годишното си Аз, като ще трябва да се изправи и лице в лице с баща си (Ръфало).

С режисурата на заглавието се захваща Шон Леви, с когото екранният Дедпул работи и по друг от последните си филми – „Свободен играч“. „Нямам търпение да нареждам на „сина“ ми“, намигна Ръфало в социалните мрежи, с което потвърди новината.

С участие в продукцията се разписват още Зоуи Салдана и Дженифър Гарнър.


автор: СЛАВА

Етикети: ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !