Малума впечатли с безупречен стил на...

Колумбийската суперзвезда Малума беше сред...

Синовете на Бритни Спиърс дебютираха...

Синовете на Бритни Спиърс – Шон Престън (20) и Джейдън...

Джон Бон Джоуви: Синът ми изкара коронавируса

отпечатай новината

30.03.2020 11:51 | Видян 1667 пъти

Джон Бон Джоуви: Синът ми изкара коронавируса

Рокаджията Джон Бон Джоуви вярва, че синът му Джейкъб вече е изкарал новия коронавирус.

Според музиканта 17-годишното момче е имало леки симптоми на COVID-19 и се е самоизолирало от всички, включително от сестра си Стефани и братята си Джес и Ромео.

„Събрали сме се цялото семейство.  Тук сме от 15 дни. Не, че ги броя. Джейк изкара лека версия на коронавируса“, заяви във видео чат за предаването Entertainment Tonight хитмейкърът.

Изпълнителят на Livin' on a Prayer и близките му сами са се поставили под карантина.

Съпругата на музиканта Доротея е създала специална зона за Джейкъб, в която могат да влизат хора само с маски и ръкавици.

Бон Джоуви вярва, че синът му вече е добре. Все пак той не се е подлагал на тестове за коронавирус, които да посочат, че наистина е бил заразен.

Източник: Monitor
Снимка: Ройтерс

автор: СЛАВА

Етикети:
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !