НАЙ-НОВИ
Откриха странна с*кс бележка на Калушев
Ръкописна бележка, написана от Ивайло Калушев, която бе...
“Ергенът” разбуни мрежата преди старта
Новият сезон на риалити формата „Ергенът“ предизвика...
Кайли Дженър със съвети за самоизолацията
27.03.2020 11:42 | Видян 1326 пъти
Звездата сподели, че в момента си стои постоянно вкъщи заради пандемията от коронавирус. Положението за нея е познато, тъй като не е излизала навън няколко месеца преди да роди дъщеря си Сторми. Взела е това решение, за да запази бременността си в тайна от таблоидите и да се отдаде на възможно най-много почивка.
„Аз го реших и затова правих неща, които да ме спасят от скуката“, пише тя в Инстаграм. 22-годишната милиардерка споделя, че се е отдала на пълна релаксация и е заложила на филмите, книгите и грижата за себе си. „Правих си маски за лице, взимах дълги душове, грижех се за косата си“.
Освен за тялото си, Дженър се е грижила и за ума си. В това ѝ е помогнало реденето на пъзели, които са я избавили от скуката. Сега, в социалната изолация, която продължава вече втора седмица, звездата повтаря дейностите, които е правила, когато е била бременна, но този път прекарва и доста време с дъщеря си.
Източник: Tialoto.bg
svejo.net
facebook.com
свързани новини
И Кайли Дженър дари 1 милион долара за борбата с коронавируса
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
