Леонардо Ди Каприо прегря от жегата...

Леонардо Ди Каприо, на 50 години, беше звездната...

Бекъмовите синове се сдраха съвсем

Ромео Бекъм (22 г.) реагира остро, след като брат му...

Нови трусове в кралското семейство

отпечатай новината

11.02.2020 17:14 | Видян 1951 пъти

 Нови трусове в кралското семейство

Любимецът на Кралицата – принц Питър Филип е пред развод със съпругата си Отъм, пише The Sun. Преди дни съпругата на най-големия внук на Елизабет II писка да се разделят след 12 години брак.
 
Двамата имат две деца - Савана на 9 години и Айла на 7. Съпругата на Питър пожелала да последва примера на Меган и Хари, и да замине за Канада.
 
Новината за раздялата на семейството идва две седмици след международния скандал, който предизвика участието на Питър в китайска реклама на мляко, където е представен като британски крал. Питър и Отъм се запознават през 2003 г. на Гранд при на Формула 1 в Монреал. В началото тя не знае, че той е внук на британската кралица.
 
Семейството ѝ я подтикват да се откаже от връзката си с него. Питър е син на принцеса Ан и първият й съпруг капитан Марк Филипс. Той няма кралска титла, както и сестра му Зара.

Снимка: Getty Images

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !