НАЙ-НОВИ
Терзиев излъга и за почистен днес...
Бившият общински съветник от партията на Татяна Дончева...
Само след месец: Ремонт на ремонта на...
70-те метра от ул. Княз Борис в сърцето на София, баш на...
Компанията зад Кардашян ще представлява Хари и Меган?
04.02.2020 11:55 | Видян 1982 пъти
 
            Компанията „Sheeraz“ обяви пред своите 1 млн. последователи в  Инстаграм, че започва да приема оферти за рекламни кампании, свързани с  участието на принц Хари и Меган Маркъл. От фирмата молят всички  рекламодатели да изпратят своите оферти, които ще бъдат директно  представени пред херцозите на Съсекс.
„Клиентите на „Sheeraz“ от  Близкия Изток, Индия, Америка и Азия могат да изпращат официалните си  предложения и ние ще ги насочим към представителите на Меган и Хари“, се  казва в съобщението, цитирано от Tialoto.bg.
Ако не знаете името  на тази компания, нека само да ви кажем, че тя работи с Джъстин Бийбър,  Селена Гомес, Зендая, Приянка Чопра, Парис Хилтън, Дженифър Лопес и  семейството на Майкъл Джексън. Също така се смята, че именно „Sheeraz“ е  успяла да направи Ким Кардашян богата.
Компанията се ръководи от  бизнесмена Шераз Хасан, който лично заяви в Туитър, че започва работа с  кралското семейство. „Не забравяйте, че тя беше холивудска актриса  преди да стане принцеса“, написа той в Туитър за Меган Маркъл.
Според  Хасан, към него вече са пристигнали оферти за близо 3,5 млн. долара, а  самите херцози на Съсекс били готови да се включат в рекламния бизнес.  Пред дубайско радио, бизнесменът твърди, че ще създаде многомилионна  марка от Меган и Хари.
„Ще направим Меган 100 пъти по-голяма от Ким Кардашян“, закани се Хасан.
Интересното  е, че пиарът е доста убеден в думите си, но от двореца категорично  отхвърлиха твърденията му. Говорител на херцозите на Съсекс твърди, че  всичко това е „напълно невярно“. 
Въпреки това, обявата все още  стои в социалните профили на компанията. След като от двореца отговориха  публично на твърденията, то от „Sheeraz“ не останаха по-назад. Те  споделиха в Туитър, че работят усилено с Меган.
„Сега тя се върна в  Лос Анджелис и, разбира се, че разговарям с нея и с екипа ѝ. Обсъждаме  марка и участие в реклами“, твърди Шераз Хасан. 
Засега Меган и  Хари остават безмълвни по въпроса, а някои от феновете приеха реакцията  им като потвърждение на слуховете. Дали скоро ще видим реклами с  херцозите на Съсекс, предстои да разберем. 
 svejo.net
                    svejo.net 
                 facebook.com
 facebook.com
            свързани новини
Без Хари и Меган на сватба в Бъкингам
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай  
Няма коментари към тази новина !


 
		 
             
             
				 
				 
					 
					 
					 
					