Кендъл Дженър твърди, че НИКОГА не е...

Кендъл Дженър заяви в подкаста In Your Dreams, че никога...

Мария е модна икона, пусна нов хит от...

Певицата демонстрира неподражаем стил и безкомпромисна...

Радина, Белослава и Духовникова лудуват на морето

отпечатай новината

22.08.2019 15:38 | Видян 3248 пъти

Радина, Белослава и Духовникова лудуват на морето

Лудите глави се събраха! Теодора Духовникова, Радина Кърджилова и Белослава се разлудуваха край морето.

Трите актриси вероятно са на „Смокиня”, където редовно отсядат и са се отдали на наистина жесток купон. Грациите дори си организираха палава игра за възрастни, задавайки шеговити гатанки към феновете си, пише „България днес”.

„Три моми се прегръщат. Радина Кърджилова се казва едната, Белослава–другата, а последната зоват Теодора Духовникова. От тях само една носи сутиен. Коя е тя?”.

И отговорът не е „Тази с най-малките форми”, а обратното–тази с най-внушителните. А феновете лесно познаха, че това е Белослава.

Певицата и двете актриси си прекарват страхотно на морето, заедно с Деян Донков. Вижте колко добре се забавляват.

автор: СЛАВА

Етикети: , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !