НАЙ-НОВИ
Мишел Пфайфър прикова погледите с...
Мишел Пфайфър отново впечатли феновете си, след като се...
Зара Ларсон подлуди феновете с...
Социалните мрежи избухнаха със слухове за евентуална...
Мис България се сгоди за бившия на Елен Колева
26.10.2018 11:06 | Видян 2639 пъти
Щастливата новина сподели бъдещата букла, като качи фотоси от романтичното предложение, което й е направил любимият й на плажа в Пукет, Тайланд. Там влюбеният Бонев направи незабравимо предложение на миската, като изписа с огнени букви „Омъжи се за мен“.
Отговорът на Марина не закъснял и за миг тя била категорична, че е готова да стане законна съпруга на Дейвид. От своя страна той се похвали в социалните мрежи, че е най-щастливият мъж на света.
„Тя каза ДА! Най-милото явление и истинска манифестация за молитвите ми се сгоди за мен, думите са маловажни да опишат какво чувствам, но ти си съкровен звезден прах целувка от ангел и тропически залез, благодаря ти, че ме правиш по-добър човек, мое приказно момиче“, написа под общата им снимка в нета Банев. Очаква се сватбата да бъде догодина, пише „Телеграф“.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
