Фини признаци на сърдечно заболяване,...

Сърдечносъдовите заболявания са причина за около 170 000...

Люлин – град накрай града: Разговор...

На 19 юни от 19:00 ч. в Бар Сцена, Топлоцентрала (ул....

Рени си отряза косата, вече е червенокоса

отпечатай новината

06.07.2018 15:55 | Видян 2908 пъти

Рени си отряза косата, вече е червенокоса

Фолк певицата Рени си отряза косата и вече е червенокоса. Изпълнителката шашна с нова визия, която няма нищо общо с доскорошната й прическа.

49-годишната изпълнителка си отряза дългата руса коса и вече е с прическа до брадичката. Освен това боядиса гривата в тъмночервен нюанс и е неузнаваема.

Рени споделя, че причината да се преобрази така е новият й клип „Искам бебе”, пише „Телеграф”. Изпълнителката по принцип не е привърженик на тъмните нюанси и на резките промени, но този път направила изключение.

Мотивите й да предприеме точно сега трансформацията, не е само премиерата на парчето. Според нея, лятото е най-добрият сезон за преобразяване, тъй като тогава ярките цветое и шарените дрехи са на мода.

автор: СЛАВА

Етикети: , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !