НАЙ-НОВИ
Имотната империя на Доли Партън: от...
Доли Партън оставя след себе си не само впечатляващо...
Селин Дион се завърна публично и...
Селин Дион направи първата си голяма публична поява от...
Големият син на Тина Търнър се самоуби
04.07.2018 14:43 | Видян 3203 пъти
59-годишният мъж, който е работел като брокер на недвижими имоти, се е застрелял в главата. Това показва съдебномедицинската експертиза. От полицията не уточняват подробности около случая, тъй като разследването продължава.
Малко преди синът ѝ да издъхне, певицата е била на ревюто на Джорджо Армани, част от събитията по повод Седмицата на модата в Париж. Не е ясно дали е имал някакви лични проблеми, които да го подтикнат към самоубийството.
Крейг Търнър е роден от романса на певицата със саксофониста Реймънд Хил, но не е припознат от него и тогавашният съпруг на Тина – Айк Търнър, му дава своята фамилия. Изпълнителката пък осиновява децата му – Майкъл и Айк-младши. Освен това има още един син – Роналд Търнър.
Източник: tialoto.bg
Източник: Reuters
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
