НАЙ-НОВИ
Мишел Пфайфър прикова погледите с...
Мишел Пфайфър отново впечатли феновете си, след като се...
Зара Ларсон подлуди феновете с...
Социалните мрежи избухнаха със слухове за евентуална...
Петко Венелинов стана татко на Маргарита
21.06.2018 14:29 | Видян 2955 пъти
Актьорът Петко Венелинов, който доби популярност покрай участието си в мащабната продукция на bTV “Скъпи наследници“ стана татко на момиченце. Бебето носи името Маргита и е първо за актьора.
Искрата между Венелинов и майката на дъщеричката му пламва, след като тя го сънува. В последствие случайно го вижда в представление и решава да се свърже с него в интернет. „Започнахме да се виждаме и се оказа, че между нас има нещо специално.
Тя също е актриса, което й помага по-лесно да приеме моята роля в „Скъпи наследници“, където до 15-ти епизод вече съм се целувал с поне 5-6 момичета“, спомня си с усмивка екранният Станислав. Той е категоричен, че характерът му се различава коренно от този на персонажа му в сериала.
„Не съм женкар. Освен това много обичам природата. Имам къща близо до Монтана и ходя там при всяка възможност.“, казва той.
Източник: Monitor
svejo.net
facebook.com
свързани новини
Станислав и Нора от Скъпи наследници чакат момиченце
Как признанието на Ани ще промени живота в Бели Вит - в Скъпи наследници
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
