Джъстин Бийбър пак на парти без...

Джъстин Бийбър беше засечен да пуши марихуана, докато е...

Майката на Безос почина на 78

Основателят на Amazon, Джеф Безос, загуби майка си...

Кристин яде сладолед след катастрофата

отпечатай новината

02.05.2018 13:19 | Видян 2205 пъти

Кристин яде сладолед след катастрофата

Моделката Кристин Илиева, която пострада в катастрофата с певицата Дивна, бавно се завръща и към социалните мрежи.

Бившата половинка на рапъра Кристо публикува снимка, на която се припича на слънце и хапва сладолед, видя седмичник. Това е втора снимка на Кристин в рамките на последните три дни.

Миналата седмица тя публикува снимка от болницата, на която позира със своя баща, който имаше рожден ден. Най-хубавата новина е, че моделката вече може да стои изправена, но възстановяването й може да бъде доста продължително и трудно.

Феновете на Кристин, които неспирно се молеха за нея по време на критичните дни, сега са изключително щастливи от факта, че любимката им се чувства по-добре и става все по-активна в интернет.

автор: СЛАВА

Етикети: , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !