Mercedes-AMG GT става електрически:...

Mercedes-AMG представи изцяло новия електрически AMG GT...

Първият официален BMW Alpina модел ще...

BMW официално потвърди, че първият модел на Alpina след...

Брадъри бягат от интелектуални игри

отпечатай новината

30.04.2018 11:42 | Видян 2202 пъти

Брадъри бягат от интелектуални игри

Силиконката Катрин Вачева вероятно е най-тъпа сред участниците във ВИП Брадър, щом се уплаши да участва в състезанието по интелигентност.

Нещо повече – 35-годишната моделка вдигна чутовен скандал и се отказа от играта „Предизвикай звездата“, след като организаторите съобщили, че няма да й предоставят лист с въпросите и съответните отговори преди интелектуалната надпревара.

"Как така няма да ми дадете отговорите, та това е непрофесионално, не се прати така. Не знаете с кого си имате работа“, фучала Вачева. Поведението на Вачева предизвикало палитра от емоция сред останалите участници. Част от тях я подкрепяли, други изтъкнали, че се губи смисълът на викторината ако отговорите са ясни, пък и няма да е интересно за участниците и за публиката.

За разлика от Катрин фолк певицата Сашка Васева шашнала всички присъстващи и дала най-много верни отговори и съответно се наредила на първо място, пише „Телеграф“.

Освен Сашка в състезанието участваха Дани Петканов, Алфредо и Начо Паксал, както и Даниел Златков, и победителят от конкурса „Мистър София Ричард Величков.  Участие в последния момент са отказали Джулиана Гани, Мариана Маринова, Ася Капчикова и Благой Георгиев.

автор: СЛАВА

Етикети:
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !