НАЙ-НОВИ
$2 млн. за вход на парти и пак не са...
Парите невинаги могат да купят всичко. Това доказва...
Тони Стораро пиян на талпа
22.02.2018 10:30 | Видян 2440 пъти
"Трябваше и Тони да е тук с мен, но го няма. Знам причината, но не мога да ви я кажа. Всъщност тя е хубава. Той още полива внучето си, пиян е. Искам да поздравя и младия татко, който все пак е в залата", заяви певицата, която получи приз за колаборацията си със Стораро старши за песента им Как да изтрезнея.
Все пак блондинката подари изпълнение на новата си песен По-силна ставам на публиката и гостите на церемонията.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
