НАЙ-НОВИ
Кметът върна бюджета, за да вдигне...
Терзиев върна бюджета в последния момент, за да не може...
Ще спася Gucci и холдинга: Новият бос...
Френският луксозен холдинг Kering назначи Лука де Мео за...
Сюрреалистичният бал на Christian Dior
23.01.2018 15:03 | Видян 1680 пъти

Haute Couture колекцията на Dior за сезон пролет/лято 2018 година бе представена в рамките на Седмицата на модата в Париж и предизвика множество позитивни отзиви със сюрреалистичната си визия, с акцента върху черното и бялото, деликатните детайли, среброто и златото.
Италианската дизайнерка Мария Грация Киури е открила вдъхновение за роклите от творбите на художничката Леонор Фини, която е работила със самия Кристиан Диор през 30-те години на миналия век. Моделите бяха с изключително красиви маски, дело на дизайнера на шапки Стивън Джоунс.
Със сигурност Салвадор Дали и Рене Магрит биха оценили шахматният под, вдъхновението от клетките за птици, което е претворено в корсетите. Добре дошли на сюрреалистичния бал на Dior!Снимки може да видите в нашата Галерия!!!
EVA


коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !