„Не ме интересува какво си казват...

С над 50 филма за 20 години кариера, участия в...

Компания за интимен крем съди Брад Пит

Американската компания Beau D., известна с продуктите си...

Сантра и Кристо пяха в Гърция

отпечатай новината

16.04.2008 11:13 | Видян 3910 пъти

Сантра и Кристо пяха в Гърция

Сантра и Кристо бяха на гости на MAD TV в Гърция. Те представиха английската версия на новия си проект Как Не – Hell No.

Това не е първият път, когато изпълнителите предизвикват интерес извън пределите на България. През 2006 година парчето Аз и Ти стана първият български хит, който се завъртя в румънския радиоефир.

Видеото дебютира в K Lumea – един от водещите музикални канали на северната ни съседка. Бос на дуета е Галка Каризмова.

Миналата година, българските звезди бяха номинирани за “Най-добър БГ клип” с видеото на парчето “Make me stronger” на годишните музикални видео награди на MAD Гърция (MAD VMA). Този път, R’N’B & hip-hop дуетът ще представи англоезичната версия на песента “Как не” – “Hell No”. Тя е четвъртото съвместно парче на Сантра и Кристо, a режисьор на видеото е Джей Стийл от Калифорния, САЩ. Стийл е участвал в множество проекти с холивудския актьор Стивън Сегал, и e работил в екипа на Мартин Скорсезе за холивудския хит „Авиатора”.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !