Дуа Липа и Калъм Търнър си казаха...

Световната поп звезда Дуа Липа и британският актьор...

Ретроградният Меркурий в Рак...

Ретроградният Меркурий навлиза в чувствителния знак Рак...

Матеус пред развод заради националния

отпечатай новината

04.10.2010 14:40 | Видян 1827 пъти

Матеус пред развод заради националния

Новият национален селекционер на България Лотар Матеус продължава да бъде основна тема за таблоидите в Германия. Знаменитият ариец редовно попада на жълтите страници на изданията заради бурния си личен живот и завоеванията на нежния фронт.

Репортер на авторитетния Билд засече Матеус и настоящата му съпруга Лиляна на гала вечер в Милано, организирана от модела Хайди Клум. Медиите побързаха да обявят раздялата между двамата заради изневяра на украинската красавица, но, очевидно, световният шампион за 1990-а явно полага огромни усилия, за да спаси брака си.

„Преди година всичко бе различно, двамата се целуваха и вървяха под ръка. Сега нещата са различни. Усеща се напрежението между двамата. На въпрос дали Лотар е оттеглил молбата си за развод, той не отговори нищо, а тя погледна надолу”, пише Билд.

“В момента с Лиляна се разбираме добре, но в последно време бяхме разделени. Хубаво е, че вече разговаряме нормално”, допълва Матеус, който е забелязан, че продължава да носи сватбения си пръстен.
“В момента съм концентриран върху работата си в националния отбор на България. Ще прекарвам много време в София, което мисля, че изнервя Лиляна”, завършва селекционерът на държавния ни тим пред Билд. Ако се чете между редовете, новата работа на Лотар в изкусителна София като едното нищо ще катализира пълния разпад на 4-ия му брак.

Днес германецът събира националите за първата си тренировка като треньор на България в 15 часа. Бойното му кръщене ще е евроквалификацията срещу Уелс в Кардиф в петък.

 

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !