„Не ме интересува какво си казват...

С над 50 филма за 20 години кариера, участия в...

Компания за интимен крем съди Брад Пит

Американската компания Beau D., известна с продуктите си...

Концерт в памет на Тоше Проески в Будва

отпечатай новината

03.06.2010 13:15 | Видян 2916 пъти

Концерт в памет на Тоше Проески в Будва

Balkanika Music Television ще излъчи пряко един от най-популярните музикални фестивали на Балканите - Pjesma Mediterana 2010. Музикалното събитие, което се организира за 18-ти път в черногорския курортен град Будва, ще се проведе в три вечери от 4 до 6 юни. Зрителите в България могат да проследят фестивала по Balkanika Music Television от 22.00 часа.

Тази година на сцената ще се качат популярни имена от нашия регион, сред които фронтменът на култовата група Сребърни криле – Владо Калембер, Боян Марович, Санди Ценов, носителката на наградата от 2009 година за цялостен принос към фестивала Екстра Нена, Калиопи. Силно присъствие ще има и Босна и Херцеговина, в лицето на Армин Музаферия и участвалата на Евровизия група Феминем.

Втората фестивална вечер организаторите са я посветили на трагично загиналата македонска звезда Тоше Проески. След края на конкурсната част започва концерт, в който ще звучат хитовете на Тоше в изпълнение на Гоца Тържан, Елена Ристеска, Боян Марович, Калиопи, Марко Возел, Елена Томашевич, Наум Петрески, Нина Бадрич. На сцената ще им акомпанира бендът на Проески.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !