НАЙ-НОВИ
Пиленцата от Монако обучават за топ...
Пиленцата от Монако отново са в центъра на вниманието –...
Риана направи история: първата...
Риана влезе в историята. Тя официално стана първата...
Шон Пен се шегува с Мадона
25.02.2009 09:15 | Видян 6603 пъти | Гласували 2
Шон Пен се е подиграл с бившата си съпруга, попзвездата Мадона, когато двамата са се засекли на парти след церемонията по връчването на наградите "Оскар", пише в. "Сън".
При срещата им певицата е поздравила 48-годишния Пен, който спечели престижното отличие за най-добър актьор за изпълнението си във филма "Милк". Мадона е била придружавана от 22-годишния бразилски модел Хесус Лус. Това е първата им съвместна поява на публично място.
Според очевидци Шон Пен е благодарил на бившата съпруга, след което я е попитал "Още едно дете ли имаш?", посочвайки Хесус. Мадона е била забелязана с младия си приятел и на парти преди "Оскар"-ите. На него са присъствали куп звезди, сред които сър Елтън Джон, Джош Хартнет, Сиена Милър. Свидетели твърдят, че певицата е обсипвала лицето на Хесус Лус с целувки.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !

